Lista produktów producenta: Evolv

EVOLV to mająca swoją siedzibę w Buena Park, w Kaliforni firma produkująca najwyższej jakości obuwie wspinaczkowe i podejściowe.

Jej początki sięgają 2003 roku, kiedy dwóch zapaleńców realizowało swój „sen o stworzeniu najlepszych butów na świecie” wytwarzając ręcznie, w garażu o pow. niewiele przekraczającej 150 m2 modele Kaos i Bandit.

Obecnie - po 9 latach pracy, EVOLV zyskał status jednej z najlepszych firm tworzących buty wspinaczkowe tak dla profesjonalnych wspinaczy, jak i dla „weekendowych wojowników”, umożliwiając im wspinanie na najwyższym dostępnym poziomie.

EVOLV z dumą sponsoruje tak wielkie nazwiska jak: Chris Sharma, Emily Harrington, Peter Croft, Matt Segal, Lisa Rands, Dalia Ojeda i Steph Davis. Jednakże do stałego rozwoju i ulepszania produktów EVOLV, poza wymienionymi oraz rozwiniętym ośrodkiem badawczo-rozwojowym, przyczyniają się także opinie niezliczonej rzeszy sportowców, którzy dzielą się swoimi opiniami, a których inżynierowie firmy z uwagą wysłuchują.

Dzięki takiemu podejściu, a także stałej kontroli jakości i produkcji EVOLV nie tylko potwierdza swoją pozycję, ale z roku na rok sięga wyżej...

www.evolvsports.com

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.