Lista produktów producenta: DMM

Założona w 1981 roku firma Moorhouse Engineering w Bethesda w Walii szybko przekształciła się w dobrze obecnie wszystkim znaną firmę DMM z siedzibą w Llanberis. Na początku zatrudniała ona 4 osoby, dziś – 150.

Pierwotnym celem założycieli było tworzyć najwyższej jakości sprzęt za jak najniższą cenę. Dziś ten wydawałoby się prosty i oczywisty cel sprawia, że firma DMM ciągle tworzy doskonałe, innowacyjne produkty, często będące liderami na światowym rynku.

Od samego początku firma pracowała w dwóch obszarach; sprzęt do wspinaczki skałkowej i górskiej rozwijał się równolegle do produktów o przeznaczeniu na rynek przemysłowy. Oba te obszary przenikają się i czerpią wzajemne korzyści.

Innowacyjność jest kluczem do rozwoju firmy DMM, więc poza inwestowaniem w nowe fabryki, maszyny i urządzenia przeznaczają ogromne środki na ambitne plany rozwoju. Stanie w miejscu nie jest domeną firmy DMM i tylko ciągłe dążenie do bycia lepszym jest drogowskazem jej pracowników. To właśnie dzięki zgranej i lojalnej ekipie oraz zdobytej wiedzy i umiejętnościom DMM od wielu lat pozostaje w czołówce marek swojej kategorii na świecie.

Obecnie cała produkcja prowadzona jest na miejscu, a fabryka rozrosła się i wzbogaciła o maszyny CNC. Dzięki ogromnym staraniom DMM mogła pozostać z produkcją w Walii będąc w ten sposób jedyną firmą produkującą sprzęt wspinaczkowy na terenie Wielkiej Brytanii.

www.dmmwales.com

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.