FIVE TEN ANASAZI LV

Nowy produkt

Dla posiadaczek wąskich stóp, ale dużego „niutona” w ręku – ANASAZI LV – niezastąpione narzędzie do pokonywania kolejnych metrów dróg, na których nawet mężczyźni mogą czuć się bezsilni.

Więcej szczegółów

Dodaj do listy życzeń

Opis

Asymetria Duża
Cholewka Cowdura™
Patenty pięta Magic Fingers™; profilowanie przodu ASYM™, kopyto LV (Low Volume)
Podeszwa Stealth C4
Podszewka Materiał tekstylny
Profil przodu Ostry
Typ wiązania Na rzep / Velcro
Waga 400g (r.8 UK)

Więcej informacji

Dla posiadaczek wąskich stóp, ale dużego „niutona” w ręku – ANASAZI LV – niezastąpione narzędzie do pokonywania kolejnych metrów dróg, na których nawet mężczyźni mogą czuć się bezsilni. 

Ten model 
ANASAZI, posiadając wszelkie zalety swoich odpowiedników w rodzinie butów wspinaczkowych Five Ten, konstrukcyjnie uwzględnia specyficzną anatomię kobiecej stopy. Kopyto LV (Low Volume) oznacza węższą i nieco dłuższą, w porównaniu do innych modeli tej linii, przestrzeń palców. But jest także nieco płytszy jako całość, ale sam łuk podbicia został nieco podniesiony. 

Takie wyprofilowanie nie ogranicza jednak ani dobrego dopasowania i skuteczności haczenia pięty, ani nie ujmuje nadmiernie butowi sztywności. Dzięki temu 
ANASAZI LV dobrze sprawdza się na krawądkach, ale nie straszne mu także chodzenie „na tarcie”. Jest to także zasługa mieszankiStealth ® C4 , mieszanki której pojawienie się na rynku butów wspinaczkowych było prawdziwą rewolucją w dziedzinie połączenia właściwości tarciowych oraz odporności na ścieranie i sztywności, a która nadal jest jedną z najlepszych w swojej klasie. 

Do precyzji wykorzystywania stopni przyczynia się także ukształtowanie przodu buta według wdrożonego przez Five Ten modelu 
ASYM, a które znacząco ułatwia zachowanie właściwego ułożenia palca atakującego. 

Podobnie jak inne modele linii 
ANASAZI – cholewka LV wykonana została nierozciągliwego syntetyka – Cowdury. Dzięki temu but jest odporny na wszelkie deformacje, nawet podczas częstego i intensywnego wykorzystywania. Do tego zastosowano komfortowe zapięcie typu Velcro®wykończone dzielonym, wyściełanym i perforowanym językiem, ograniczającym ucisk i odprowadzającym nadmiar nagromadzonej na wierzchu stopy wilgoci. 

Dzięki temu 
ANASAZI LV to idealna propozycja dla Pań, które poszukują buta szytego specjalnie dla nich i uwzględniającego ich potrzeby... Niezależnie od stopnia pokonywanych trudności. 

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

FIVE TEN ANASAZI LV

FIVE TEN ANASAZI LV

Dla posiadaczek wąskich stóp, ale dużego „niutona” w ręku – ANASAZI LV – niezastąpione narzędzie do pokonywania kolejnych metrów dróg, na których nawet mężczyźni mogą czuć się bezsilni.