FIVE TEN ANASAZI VCS

Nowy produkt

Prawdopodobnie najbardziej znany i najlepiej sprzedający się but w rodzinie Anasazi – ANASAZI VCS (VELCRO) – prawdziwa ikona w świecie wspinaczkowym.

Więcej szczegółów

Dodaj do listy życzeń

Opis

Asymetria Średnia
Cholewka Cowdura™
Patenty pięta Magic Fingers™; profilowanie przodu ASYM™
Podeszwa Stealth Onyxx
Podszewka Mikrofibra
Profil przodu Ostry
Typ wiązania Na rzep / Velcro
Stopień zaawansowania Śr.zaawan. / Zaawansowany
Waga 490g (r.8 UK)

Więcej informacji

Prawdopodobnie najbardziej znany i najlepiej sprzedający się but w rodzinie Anasazi – ANASAZI VCS (VELCRO) – prawdziwa ikona w świecie wspinaczkowym.


ANASAZI VCS uznawany jest za jeden z najwszechstronniejszych butów na świecie. Nie dzieje się tak bez powodu. 
Średnio sztywna podeszwa w połączeniu z przyczepną-niczym-power-tape gumą 
Stealth® ONYXX sprawia, że staniesz pewnie praktycznie na wszystkim. Dzięki temu ta pozycja w rodzinie ANASAZI świetnie sprawdza się na drogach sportowych i podczas boulderingu, ale także podczas wspinania wielkościanowego...a w dziedzinie wspinania tradowego – po prostu nie mają sobie równych...

Szybkie zapięcie na rzepy typu 
VELCRO® pozwoli je szybko założyć lub ściągnąć, co docenią tak wspinacze sportowi, jak i wielkościanowi. Oczywiście nie bez znaczenia dla komfortu jest także profil buta – opatentowany przez 5.10 ASYM, który zapewnia butom precyzję znaną z mocno wygiętych ku dołowi odpowiedników. 

Wykonana z 
Cowdury™ cholewka sprawia, że but odpowiednio dobrany do stopy zachowa swoje charakterystyki przez cały czas jego użytkowania – syntetyk ten jest dużo mniej podatny na rozciąganie niż skóra naturalna. 

Właśnie to wszystko razem, zamknięte w jednym bucie, odpowiada za sukces, jaki niewątpliwie osiągnęła firma 5.10 wdrażając 
ANASAZI VELCRO. Jeżeli do tej pory uważaliście, że najważniejsze to „dobrze stać na rękach” - ten but to zmieni!

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

FIVE TEN ANASAZI VCS

FIVE TEN ANASAZI VCS

Prawdopodobnie najbardziej znany i najlepiej sprzedający się but w rodzinie Anasazi – ANASAZI VCS (VELCRO) – prawdziwa ikona w świecie wspinaczkowym.